• KOMUNIKAT SPORTOWY 60/2022/23

• 17.05.2023 13:46

SIATKÓWKA PLAŻOWA CHŁOPCÓW  rozgrywana w ramach Powiatowej LICEALIADY organizowanej na boiskach do siatkówki plażowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Starym Sączu.

W dniu 26.05.2023 r. rozegrane zostaną Powiatowe Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego
        w ramach Powiatowej Licealiady w Piłce Plażowej Siatkowej Chłopców.
        Zgłoszenie drużyny należy dokonać przez System Rejestracji Szkół  https://srs.szs.pl/  do dnia 23.05.2023r. do godziny 12:00.

Rozpoczęcie  godz. 09:30. Weryfikacja zawodników godz. 8:30.

• UCZESTNICTWO:

- Drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły ponadpodstawowej, chłopcy urodzeni
        w 2003 r. i młodsi.

- Zespół liczy  2 zawodników + 1 rezerwowy.

•  pozostałe niuanse przepisów gry, należy wykonywać z informacji zawartej
            w przepisach tej dyscypliny: broszura MSZS na rok szkolny 2022/23.

PUNKTACJA:

• - za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za przegrane 1 punkt a za walkower 0 punktów.