• KOMUNIKAT SPORTOWY 27/2023/24

• 02.01.2024 08:25
      • TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNY dziewcząt i chłopców rozgrywany w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci.

W dniu 10.01.2024 r. na Hali Widowiskowo - Sportowej w Łącku rozegrane zostaną Powiatowe IGRZYSKA DZIECI w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców, rocznik startowy 2011 i młodsi.
        Zgłoszenie zawodników należy dokonać przez System Rejestracji Szkół
        https://srs.szs.pl/  do dnia  05.01.2024r. do godziny 14:00. Rozpoczęcie   godz. 10:00.  Weryfikacja zawodników godz. 9:30.

• I. Uczestnictwo:

1. Prawo startu w zawodach mają uczniowie Szkoły Podstawowej urodzeni
            w roku 2011 i młodsi.

2. W finale Powiatowym startuje po 6 zawodniczek i 6 zawodników najlepszych
        w zawodach międzygminnych.

II. Sposób przeprowadzenia zawodów i przepisy gry:

1. Zawody rozgrywane są zgodnie z przepisami PZTS.
        2. Program oraz system rozgrywania zawodów zostanie ustalony po weryfikacji uczestników.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

• organizator zastrzega sobie prawo ostatecznej interpretacji niniejszego Regulaminu oraz zmiany terminu zawodów w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych
        • we wszystkich sprawach nie ujętych w niniejszym Regulaminie - prawo decydowania przysługuje organizatorowi
        • startujący w zawodach uczniowie bezwzględnie dostosowują się do poleceń organizatora – za zachowanie, dyscyplinę i opiekę nad swoimi zawodnikami (uczniami) odpowiedzialni są ich opiekunowie
        • uczestnicy zawodów zobowiązani są do zachowania się zgodnie z „etyką sportowca", w przypadku niesportowego zachowania uczestników (zawodników, opiekuna) organizator ma prawo wykluczenia ich z zawodów (zawodnika lub całej drużyny)
        • zgłoszenie do zawodów jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

Podczas zawodów opiekę nad uczestnikami sprawują ich nauczyciele (opiekunowie).

Organizator zapewnia zabezpieczenie medyczne zawodów podczas ich trwania na terenie obiektu, w którym zawody się odbywają.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki mogące zaistnieć podczas zawodów.

Ubezpieczenie uczestników zawodów we własnym zakresie. Nauczyciele (opiekunowie) powinni posiadać zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział dziecka
        w zawodach.