• KOMUNIKAT SPORTOWY 32/2023/24

• 02.01.2024 09:44
      • PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW rozgrywana w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej na Hali Sportowej w MARCINKOWICACH.

W dniu 25.01.2024 r.. rozegrane zostaną Powiatowe Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego
        w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców
        Zgłoszenie drużyny należy dokonać przez System Rejestracji Szkół
        https://srs.szs.pl/  do dnia 22.01.2024r. do godziny 14:00.

Rozpoczęcie zawodów o godz. 10:00. Weryfikacja zawodników godz. 9:30

• UCZESTNICTWO:

Drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły podstawowej, chłopcy urodzeni w 2009 - 2010 (szkoły dzienne).

Zespół liczy max do 16 zawodników.

PUNKTACJA:

Za wyniki osiągnięte w poszczególnych zawodach przyznaje się :

- 3 pkt.- za zwycięstwo w regulaminowym czasie gry

- 2 pkt.- za zwycięstwo po rzutach karnych

- 1 pkt.- za porażkę po rzutach karnych

- 0 pkt.- za porażkę w regulaminowym czasie gry.

PRZEPISY GRY:

Program oraz system rozgrywania zawodów zostanie ustalony po weryfikacji uczestników.

Pozostałe niuanse przepisów gry, należy wykonywać z informacji zawartej
        w przepisach tej dyscypliny: broszura MSZS na rok szkolny 2023/24

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

• organizator zastrzega sobie prawo ostatecznej interpretacji niniejszego Regulaminu oraz zmiany terminu zawodów w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych
        • we wszystkich sprawach nie ujętych w niniejszym Regulaminie - prawo decydowania przysługuje organizatorowi
        • startujący w zawodach uczniowie bezwzględnie dostosowują się do poleceń organizatora – za zachowanie, dyscyplinę i opiekę nad swoimi zawodnikami (uczniami) odpowiedzialni są ich opiekunowie
        • uczestnicy zawodów zobowiązani są do zachowania się zgodnie z „etyką sportowca", w przypadku niesportowego zachowania uczestników (zawodników, opiekuna) organizator ma prawo wykluczenia ich z zawodów (zawodnika lub całej drużyny)
        • zgłoszenie do zawodów jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

Podczas zawodów opiekę nad uczestnikami sprawują ich nauczyciele (opiekunowie).

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki mogące zaistnieć podczas zawodów. Ubezpieczenie uczestników zawodów we własnym zakresie. Nauczyciele (opiekunowie) powinni posiadać zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział dziecka w zawodach. Organizator zapewnia zabezpieczenie medyczne zawodów.