• Na pomoc Krystianowi

• Nowy rok szkolny rozpoczęty, nasi niezawodni wolontariusze ruszają do akcji.
            W dniu 2 września 2022 roku braliśmy udział w akcji "Przystanek dla Krystiana" organizowanej przez Stowarzyszenia Sursum Corda i Firmę
            Dziękujemy za zaangażowanie!

• Świąteczne Kartki Dobroczynne

• Wolontariat to szansa na realizowanie swoich pasji, dzielenie się swoim czasem, doświadczeniem, uśmiechem. Pozwala poprawić umiejętności interpersonalne, uczy budować relację, a przede wszystkim pozwala na rozwój i samorealizację.

Nasi wolontariusze ruszają do akcji, tym razem wspieramy Stowarzyszenie Sursum Corda /w górę serca/ w przygotowaniach do akcji "Świąteczne Kartki Dobroczynne.

• Różne oblicza wolontariatu...

• Kreatywność, chęć rozwoju, motywuje nas do poszukiwania ciekawy projektów, pozwalających na zdobywanie nowych doświadczeń. Tym razem skorzystaliśmy z możliwości "spotkania ze sztuką".

Dzięki współpracy ze Stowarzyszenie Sursum Corda /w górę serca/, mieliśmy szansę wspierać 26 Jesienny Festiwal Teatralny.

10 października 2022 roku

• Dzień Edukacji Narodowej

• ... Tym, którzy prowadzili nas do źródeł... Z okazji Dnia Edukacji Narodowej kierujemy słowa wdzięczności za trud wieloletniego tworzenia fundamentów naszej szkoły, za trud wychowania młodego pokolenia. W imieniu całej Społeczności Szkolnej, wolontariusze z klasy Ib złożyli życzenia wraz ze słodkim upominkiem, emerytowanym nauczycielom i pracownikom naszej szkoły. W zamian uczennice otrzymały naręcze bezcennych rad życiowych, życzeń oraz porcję pozytywnej energii. Dziękuję wolontariuszkom: Marlenie Kądziołka, Magdalenie Kotlarz, Zuzannie Ptaszek i Nikoli Smorońskiej. Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu Małgorzata Pławecka.

12 października 2022 roku

• Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

• Światowy Dzień Wolontariatu

W dniu dzisiejszym wspólnie z wolontariuszami Stowarzyszenia Sursum Corda /w górę serca/, wzięliśmy udział w barwnym korowodzie Wolontariuszy - Superbohaterów. W Starym Sączu, byliśmy na uroczystej Gali Wolontariatu, podczas której rozstrzygnięto konkurs na Wolontariusza i Koordynatora 2022 roku.

Wyróżnienie w ramach konkursu Wolontariusz roku 2022 Korpusu Solidarności, otrzymały Joanna Jakubowska i Karolina Jędrzejowska.

Gratulujemy 😀😀😀

Wszystkim wolontariuszom, działającym w naszej szkole, dziękujemy za zaangażowanie i bezinteresowną pracę na rzecz innych.

Dzięki Wam Świat jest lepszy ❤️❤️❤️

• „Pączek dla Afryki”

• W dniu 23.02.2023 r. została przeprowadzona w naszej szkole akcja „Pączek dla Afryki”.  W ramach tej akcji Polscy Misjonarze Kapucyni pozyskują środki na projekty realizowane w Republice Środkowoafrykańskiej oraz w Czadzie. Datki zostaną przeznaczone na dożywianie głodnych dzieci, ich edukację i budowę kolejnych studni głębinowych. Nasi uczniowie oraz nauczyciele nie zawiedli. Podczas kiermaszu cukierniczego zostało zebrane 800 złotych!

Dziękujemy za otwartość Waszych serc!

Opiekun akcji: pani mgr Alina Dziewięcka