• English is fun!

    • Nasz projekt międzynarodowy eTwinning: „Creating an international school e-magazine” powoli dobiega końca. Chcieliśmy się podzielić efektami naszych dotychczasowych działań. W lutym odbyło się głosowanie na najlepszy projekt logo oraz plakatu dla projektu. W głosowaniu brali udział wszyscy uczniowie oraz nauczyciele biorący udział w projekcie.  Wygrał projekt plakatu uczniów z Tureckiej szkoły Kabataş Anatolian High School, natomiast projekt logo wygrali uczniowie z Albańskiej szkoły Qëllimi i Jetës School.

     W marcu uczniowie mieli za zadanie zaprezentować swój kraj. W naszej grupie podzieliliśmy swoje prace na 4 kategorie: Polska kuchnia, polska kultura, polska turystyka oraz polski styl życia. (Poniżej linki do prezentacji.) 

     W kwietniu natomiast mieliśmy pokazać swoją szkołę i zrobiliśmy to w 3 prezentacjach, ukazujących osobno każdy z profili: wojskowy, policyjny i strażacki. (Poniżej linki do prezentacji.) 

     Przed nami pozostało ostatnie zadanie jakim jest stworzenie wspólnego, międzynarodowego magazynu, w którym znajdą nasze prezentacje. Efektem końcowym na pewno się wkrótce pochwalimy ☺

      

     Polish cuisine: https://youtu.be/BrfbOH-YMtE

     Polish culture: https://youtu.be/hJxXGzWGjbo

     Polish tourism: https://youtu.be/4MkKaP18KJg

     Polish life style: https://youtu.be/IsM1zMzHByY

     Military class: https://youtu.be/TdVoo-eikgU

     Police class: https://youtu.be/5gt-FWUUqfw

     Fire class https://youtu.be/9a_hgGBE2DY

      

     opiekun projektu: mgr Katarzyna Mróz

   • Galeria zdjęć

     brak danych