Nie chodzi o to by było łatwo, ale by było warto!
Minął kolejny dzień intensywnych ćwiczeń podczas obozu szkoleniowego klas 1a OPW, 1b OoPM oraz 2b BP.
Choć pogoda wyraźnie rzuca nam kłody pod nogi, w czwartek, po sprawnym "przerzuceniu" naszych pododdziałów na teren strzelnicy Strzelnica Taktyczna ATC - Atut Training Center w Mochnaczce Wyżnej, instruktorzy z Ranger Survival Club przeprowadzili szkolenie, a następnie intensywny trening ogniowy.
Po zakończeniu treningu najlepsi strzelcy wystartowali w kilku konkurencjach, które wyłoniły zwycięzcę, uhonorowanego później nagrodami.
Czwarty dzień obozu zakończyliśmy wspólnym ogniskiem i pieczeniem smakołyków.
#ObózSzkoleniowy #Strzelectwo #TreningOgniowy #Szkolenie #Wytrwałość #Adrenalina #AktywnaMłodzież #Rozwój #DziałamyRazem #Przygoda #Survival #Taktyka